Vysoušení po havárii vody

Sanace po vytopení

Pokud dojde v objektech k úniku vody do podlah, nemusí následky být zjevné na prvý pohled, ale časem dojde ke vzlínání vody do stěn. V mnoha případech je toto doprovázeno vznikem plísní a po určitém čase i nepříjemným zápachem.

vzlínající vlhkost nad soklem, prasklá voda v podlaze, vysoušení podlah

V případech, kdy voda přímo proteče nebo stojí na podlahách po havárii nebo vyplavení vodním tokem, dojde k poškození podlahových krytin a současně k zatečení vody do podlah.

Pro všechny tyto případy sanace škod nabízíme efektivní řešení pomocí jednotlivých technologií vysoušení podlah nebo jejich kombinací – dilatační spárou nebo vrtáním.

Prvým důležitým krokem před vysoušením je nalezení zdroje skrytého úniku vody. Při úniku z vodovodních rozvodů je pomůckou sledování vodoměru. Moderní vodoměry totiž dokáží  změřit i tu nejmenší spotřebu vody.

U topení je jasným ukazatelem pokles tlaku v systému.

U kanalizace je to obvykle komplikovanější a dost záleží na štěstí...

Následné přesné nalezení místa úniku je velmi efektivní pomocí tzv. vodíkové metody, kterou provádíme speciálním zařízením a vyhneme se tak bourání při vyhledávání metodou pokus – omyl. Zařízení máme vlastní a také spolupracujeme s firmou Instalatérství Charvát , která má obdobné zařízení a je velmi spolehlivá. V případě potřeby nás neváhejte kontaktovat.

Plísně likvidujeme ihned při příchodu na stavbu, náš technik je vždy vybaven vhodnými fungicidy. Následně dokážeme také pomocí speciální technologie podpořit likvidaci plísní a jejich prevenci přímo v podlahách.

Doporučujeme

... z vlastní zkušenosti
Plošiny Knofl Autoservis Štrobl
Instalace Charvát Skiareal Pernink

Kontakt

Adresa
V Lužánkách 268/8
301 00 Plzeň

Telefon
+420 605 247 343