o nás

Vítejte na stránkách zabývajících se problematikou a praktickým  řešením vysoušení podlah, stropů a všech obdobných dutin.

Vysoušíme již od roku 2002, kdy jsme sami byli vyplaveni vodou při záplavách v Plzni.

Postupně rozšiřujeme na základě zkušeností naše činnosti, nyní provozujeme půjčovnu odvlhčovačů, topidel, turbin a větráků. Dále dovážíme kanadské vysoušeče WOODS, vlhkoměry GANN a GE. Provozujeme e-shop nabízející širokou škálu odvlhčovačů, vlkoměrů, topidel, fungicidů -  tudíž vše co s vlhkostí souvisí. 

Zásadní složkou naší činnosti je vysoušení podlah, stropů a ostatních dutin, do kterých pronikla voda v případě vodovodních škod nebo poruch. V neposlední řadě se také zabýváme  odvlhčováním nově položených podlah z materiálů na bázi cementu i sádry.

Ve všech směrech poskytujeme po celém území České republiky kompletní servis od měření vlhkosti, navržení vhodného způsobu jejího odstranění, až po montáž potřebných zařízení a eventuálního zpracování podkladů pro pojišťovny.

Tento obor neustále rozvíjíme společně s naším spřáteleným podnikem v Rakousku a postupně vyvíjíme a přivádíme do praxe nové metody a techniky.

V případě potřeby jsme Vám k dispozici, byť i jen ke konzultaci.

 

Ing. Pavel Šimandl

Doporučujeme

... z vlastní zkušenosti
Plošiny Knofl Autoservis Štrobl
Instalace Charvát Skiareal Pernink

Kontakt

Adresa
V Lužánkách 268/8
301 00 Plzeň

Telefon
+420 605 247 343