Detekce úniku vody

Pomocí profesionálního detektoru formátovacích plynů v neškodném složení Hunter H2 lze vyhledat i nejmenší úniky vody z potrubí a vyhnout se tak bourání na předpokládaných místech. Je třeba vzít v úvahu, že voda se nemusí a často neprojeví právě tam, kde došlo z závadě na rozvodech. Vyhledání úniku vody je relativně rychlé a nezpůsobí ve stavbě žádnou pohromu. Plyn - směs vodíku a doprovodného dusíku se napustí do uzavřeného rozvodu vody či topení a pomocí detektoru se nalezne obvykle místo závady.  

V některých případech se závada nalézt nepodaří nebo je vyhledání komplikovanější a časově náročnější. Jde o případy, kdy v podlaze jsou zcela nepropustné vrstvy jako hydroizolace, vodotěsné stěrky, šachty a pod. Také se únik nemusí vždy potvrdit u extrémně malých otvorů závyslých na tepelné roztažnosti materiálu.

Současně jsme narazili na případy, kdy klient si byl jistý že únik je z vody, ale tomu tak nebylo, protože byl z kanalizace. zde pak pouze lze s vysokou pravděpodobností vyloučit únik z tlakových rozvodů, ale únik z kanalizace dohledat takto nelze.

Toto lze obvykle pod všemi druhy povrchů, vč. obkladů, dlažeb, asfaltů a pod. Usnadní se tak oprava a vyhneme se dalším zbytečným škodám na majetku. Vyhledání lze provést na všech typech tlakových rozvodů vody - studená, tepelá voda, plastové i kovové vedení, topení a pod.

V případě zájmu o vyhlednání a stanovení ceny volejte naši hotline nebo pošlete e-mail. Upozorňujeme, že za provedenou detekci se platí i v případě neúspěchu, protože nedokážeme nijak ovlivnit složení, provedení a stav stavby. 

orientační cení prací

ceník detekce úniku vody
určení místa závady hodina 1500 Kč bez DPH
značkovací plyn dle spotřeby cca 100-600 Kč bez DPH
doprava mimo Plzeň km 14 Kč bez DPH
doprava Plzeň paušál 600 Kč bez DPH
případné bourací práce, domontáže ( dle možností technika )  hodina 400 Kč bez DPH

 

Doporučujeme

... z vlastní zkušenosti
Plošiny Knofl Autoservis Štrobl
Instalace Charvát Skiareal Pernink

Kontakt

Adresa
V Lužánkách 268/8
301 00 Plzeň

Telefon
+420 605 247 343