Likvidace plísní

Likvidace nežádoucích plísní

Doprovodným jevem nadměrné vlhkosti bývá často vznik plísní, hub a dřevokazných organismů. V boji proti plísni aplikuje naše firma různé metody. Je důležité zahájit aplikaci v co nejkratším čase po zjištění výskytu plísně, neboť pokud se začne vysoušet před její likvidací, může díky poklesu vlhkosti ve vzduchu dojít k množení plísně.

Fungicidy

Používáme fungicidy českého výrobce STACHEMA a to v souladu s doporučením výrobce a jsme výrobcem školeni. Typ fungicidu volíme dle situace přímo na místě vysoušení.

Fungicidy prodáváme v našem skladu v malém balení pro domácnosti. Provádíme i aplikace na velké plochy.

Při vysoušení podlah lze také používat speciální nanotechnologickou metodu, kdy se při vysoušení tento preparát pouští přes tlakové turbiny  do podlah.

Technologie BMB

Podle současných poznatků lze postupovat v likvidaci plísní různými způsoby. Lze volit chlorové prostředky, bezchlorové fungicidy nebo Vám můžeme nabídnout zcela nový přístup, rakouskou patentovanou technologii BMB.

Technologie BMB je naprosto revoluční. Zajistí úplné odstranění všech plísní vč. jejich stádií a mrtvých částí až do hloubky 3cm. Tím dojde  k odstranění organických částí plísní, které by mohly být živnou půdou pro jejich opětovný vznik. Jedná se revoluční přístup v likvidaci plísní a má mnoho vedlejších pozitivních účinků. Lze jej aplikovat na zdi v interiéru, v exteriéru na fasády, na dřevo, na neomítnuté cihly... Výsledkem je vždy čistá zeď. Více informací na hot-line a během května 2015 na specializovaných webových stránkách.

Doporučujeme

... z vlastní zkušenosti
Plošiny Knofl Autoservis Štrobl
Instalace Charvát Skiareal Pernink

Kontakt

Adresa
V Lužánkách 268/8
301 00 Plzeň

Telefon
+420 605 247 343