Vysoušení dilatační spárou

Vysoušení bez destrukce podlah

Odstranění vody z izolačních vrstev podlah bez její destrukce naší technologií je nejvhodnější metodou zejména v případech, kdy nedošlo k poškození podlahových krytin (není potřeba je odstraňovat) a tam, kde se nachází podlahové vytápění jakéhokoliv typu. Pouze se šetrně odstraní sokly nebo jejich části. To platí jak pro sokly z dlažeb, tak pro všechny ostatní typy soklů. V drtivé většině případů se tyto sokly opět vracely po vysoušení zpět na svá místa. Dále se ověří přístupnost dilatační spáry, tato se dle potřeby upraví, a použijí se speciální vstupy pro vzduch, kterými se vtlačuje do podlahových struktur vzduch pomocí přetlakových turbin.

Pro použití této technologie postačuje dilatační spára u zdi široká pouhé 2-3mm!

Vysoušení tímto způsobem je vysoce efektivní, trvá dle místních podmínek od jednoho týdne, obvykle je spolehlivá doba do 21 dnů.

Podařilo se nám právě vyvinout speciálně upravené vzduchové vstupy, které zajišťují spolehlivé odsávání vlhkosti, daleko efektivnější, než dosud používané. Vysoušeče jsou používány v potřebném rozsahu.

vysoušení pod podlahou dilatací, prasklá vody v podlazeužítí turbin pro sání a tlakvysoušení zatopené podlahy v chodběvysoušení podlahy dilatací u dlažeb

Na následujícím obrázku je zobrazen průběh vysoušení podlah při kombinaci tlačení a sání vzduchu.  Podlaha se vysouší rovnoměrně v celé ploše izolací.

vysoušení podlah tlakem a podtlakem www.vysousece.eu

Další zobrazení vysoušení podlahy ukazuje průběh vysoušení při použití jen podtlaku. Podlaha se vysouší, nejedná se ale o zcela rovnoměrný průběh vysoušení.

vysoušení podlahy dilatací jen podtlakem www.vysousece.eu

Doporučujeme

... z vlastní zkušenosti
Plošiny Knofl Autoservis Štrobl
Instalace Charvát Skiareal Pernink

Kontakt

Adresa
V Lužánkách 268/8
301 00 Plzeň

Telefon
+420 605 247 343