Měření vlhkosti

Disponujeme několika přístroji pro měření vlhkosti před vysoušením, které nám pomohou rozhodnout o vhodné technologii odvlhčování. Současně prodáváme a dovážíme vlhkoměry GANN a GE. Více na samostatných webových stránkách.

Odporový hrotový měřič vlhkosti kombinovaný Testo 606-2

Umožňuje rychle odečíst jak vlhkost všech stavebních materiálů, tak aktuální teplotu a vlhkost vzduchu s vysokou přesností. Na základě tohoto měření můžeme zvažovat, zda je třeba v prostorech pro efektivní vysoušení zvýšit teplotu, zjistíme rychle aktuální vzdušnou vlhkost i hmotnostní vlhkost v materiálech.

hrotové měření TESTOměření relativní vlhkosti a teploty TESTO

Kombinovaný odporový a vlnový měřič vlhkosti Protimeter Surveymaster se sondami až 30cm

S tímto přístrojem máme na stavbách mnoho možností: hrotové odporové měření vlhkosti stěn a podlah, odporové měření vlhkosti až 30cm hluboko – například v podlahách po vytopení, dále disponuje funkcí vlnového vysokofrekvenčního nedestruktivního měření ve stěnách a podlahách až 2,5cm hluboko a výsledek není ovlivněn povrchovou vlhkostí. Každá funkce pomáhá opět ke kvalifikovanému rozhodnutí o použití efektivního vysoušení jak v novostavbách, tak po vytopení.

čidla Surveymaster 30cmměření vlhkosti v dilataciSurveymaster mikrovlnné měření

GANN

Přístroj renomovaného německého výrobce GANN  Hydromette založený opět na vysokofrekvenční metodě měření bez destrukce materiálu až do hloubky 5cm. Výsledkem měření jsou hodnoty jak v hmotnostních, tak v CM procentech. Používá se zejména při měření v novostavbách jak pro stěny, tak pro podlahy. Momentálně disponujeme 4 typy těchto vlhkoměrů, především v nejnovějších verzích, které jsou vybaveny novými praktickými funkcemi.

měření vlhkosti GANN nový GANN BL B2

Dále máme k dispozici v půjčovně také kompletní set pro měření vlhkosti metodou CM, která je vybavena i elektronickým vlhkoměrem, aby bylo možné provést rychle více měření a chemickou zkoušku jen na vybraných místech. Tím se měření zrychlí a zefektivní.

CM měřák GANN

Doporučujeme

... z vlastní zkušenosti
Plošiny Knofl Autoservis Štrobl
Instalace Charvát Skiareal Pernink

Kontakt

Adresa
Na Roudné 104
301 00 Plzeň

Telefon
+420 605 247 343